Matbaa Burda!

SELEFONSUZ ETİKET SEÇENEKLERİ

50,00 TL

 • *Açıklama : Selefonsuz Etiket
 • *Sabit Özellikler
 • Ebat
  Adet
  Ek Bilgi
  Dosya Yükle*

  *Desteklenen dosya türleri : .cdr, .pdf, .ai, .tiff, .jpg
  *Desteklenen boyut : 200 MB (max.)
  *Yüklenen tasarım dosyalarının sorumluluğu müşteriye aittir.
  *Tasarım dosyası yüklenmeyen siparişler için ön çalışma yapılıp tarafınıza onay maili gönderilecektir.


  İlk adım olarak sipariş vermek istediğiniz ürünü menüyü takip ederek bulunuz.

  Ürün sayfasına girdikten sonra istediğiniz ürün özelliklerini seçin varsa tasarım dosyanızı yükleyin veya açıklamalarınızı belirterek ürününüzü sepete ekleyin.

  Birden çok baskı ihtiyacınız var ise aynı işlemi diğer ihtiyaçlarınız için de tekrarlayın.

  Ödemenizi yaparak siparişinizin onaylanmasını bekleyin.

  Siparişlerim sayfasından ürününüzün hangi aşamada olduğunu takip edin.

  Ödeme Seçenekleri ve İade Süreçleri

  MatbaaBurda ile vereceğiniz siparişlerde havale ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

  Sipariş İptali

  İnternet Sitemizde sunulan ürünlerden sipariş edebilmek için üye olmanız ve siparişinizi belirledikten sonra tasarım dosyalarınızı, PDF, PSD veya AI formatlarında yüklemeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz dosya baskıya tamamiyle uygun ise ürünleriniz direkt olarak baskıya gönderilecek veya baskı öncesi grafik ekibimiz tarafından küçük değişiklikler yapılarak baskıya hazır hale getirildiyse sisteme kayıtlı olan e-posta adresinize bir onay e-postası gönderilecektir. Bu onay e-postası tarafınıza ulaşmadan veya ürünleriniz baskıya gitmeden önce siparişinizi herhangi bir tazminat ödemeksizin iptal edebilirsiniz.

  Bunun için talebinizi info@MatbaaBurda.com adresine e-posta ile veya internet sitesinde belirtilen 'Müşteri Hizmetleri' telefon numarası (0232 250 61 22) veya site üzerindeki Canlı Destek vasıtası ile tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Siparişin bu şekilde iptali durumunda, siparişinize ilişkin yaptığınız ödemenin iadesi, iptal talebinin tarafımıza ulaşmasından itibaren 15 gün içinde, ödeme yönteminize bağlı olarak banka hesabınıza aktarılacaktır.

  Onaya ilişkin e-postanın tarafınıza gönderilmesinden sonra ve/veya gönderdiğiniz dosyanın baskıya alınmasından sonra siparişin iptali ve ödeme iadesi imkanı bulunmamaktadır.

  İade Koşulları

  Baskılı Ürünler haricindeki siparişlerinizi, siparişinizin tarafınıza tesliminden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Tarafınızca gönderilen dosyaya uygun olarak basılmış Baskılı Ürünler’de ise iade imkanı bulunmamaktadır. Bununla birlikte, bu ürünlerde yalnızca tarafımızdan kaynaklanan bir sorunun doğması halinde, ilgili ürün talebiniz ve değerlendirmemiz üzerine tekrar baskıya alınacak ve değişiklik talebinin kabulünde belirtilen sürede teslim edilecektir.

  Ürünlerin bizden kaynaklanan bir sebeple tekrar baskıya alınması halinde, ürünün tarafınızca onay verildiği şekilde tekraren baskıya alınacağını ve bu kapsamda gönderdiğiniz belgede düzeltme yapılmayacağını da ayrıca belirtmek isteriz. Kullanılmış ve hasar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilememektedir. Hazır şablonlarımız üzerinden tasarladığınız ya da yüklediğiniz tasarımlardaki kullanıcı kaynaklı sorunlardan tarafımız sorumlu değildir. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için sipariş vermeden önce tasarımlarınızı kontrol ediniz. Bu sebeple iade edilmek istenen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  İade İşlemleri

  İade işleminin yapılabilmesi için Müşteri İlişkileri’ne ulaşarak iade talebinizi belirtmeniz yeterlidir. e-fatura mükellefi müşterilerimizin iade faturası kesmesi gerekmektedir. Ürünün yukarıda belirtilen İade Koşulları’na uygunluğu Kalite Yönetim Departmanımız tarafından kontrol edilip iadeye uygun bulunması ve iade onayı verilmesini takiben 15 gün içinde, siparişinize ilişkin yaptığınız ödemenin iadesi, ödeme yönteminize bağlı olarak banka hesabınıza aktarılacaktır.

  Bankanıza bağlı olarak, iadenizi banka hesabınızda görmeniz birkaç gün sürebilir. Belirtilen iade süreci sadece hesabınızın bulunduğu bankaya bağlıdır ve bu kapsamda tarafımızın süreçle ilgili herhangi bir hak veya yetkisi bulunmamaktadır. Kalite Yönetim Departmanımız tarafından yapılan değerlendirme sonucunda iade talebinizin İade Koşulları’na uygun olmadığı belirlenip bu sebeple iade onayı verilmezse iade talebiyle gönderdiğiniz ürün 15 gün içinde karşı ödemeli olarak internet sitemizde kayıtlı olan adresinize yeniden gönderilecektir.

  Baskıda oluşabilecek bir hata durumunda ürün iadesi veya değişimi yapabilir miyim?

  Matbaaburda, oluşabilecek renk farklılığı, kayma gibi baskı sürecinde oluşabilecek her türlü hatada ürün iadesi kabul eder, ürünü yeniden üretir veya sipariş tutarını geri öder. Tasarım hataları ve metinlerde oluşabilecek eksiklikler ve hatalardan firmamız sorumlu değildir.

  Tasarım hizmeti veriyor musunuz?

  Sipariş vermek istediğiniz ürünün özelliklerini seçtikten sonra eğer mevcut ise Dosya Ekle butonu ile tasarımınızı sisteme yükleyebilirsiniz. Eğer bir tasarımınız yoksa açıklama kısmını kullanarak istediğiniz tasarımı anlatabilirsiniz. Belirtmiş olduğunuz açıklamaya göre profesyonel arkadaşlarımız size bir tasarım yapacaktır. Daha sonra onay maili ile bu tasarım tarafınıza iletilecektir. Matbaa Burda'nın müşterilerine sunduğu bu ayrıcalıklı hizmetler, hiçbir ek ücret alınmadan yapılmaktadır.

  Siparişimi nasıl verebilirim?

  Matbaaburda olarak, online hizmet veriyor ve tüm sipariş işlemlerini site üzerinden hallediyoruz. İhtiyacınız olan ürünün özelliklerini seçip sepete ekliyor, sepete gidip tasarımlarımızı yüklüyor ve ödemeyi yapıyor ve siparişi tamamlıyorsunuz.