Matbaa Burda!

SIKÇA SORULAN SORULAR

Baskıda oluşabilecek bir hata durumunda ürün iadesi veya değişimi yapabilir miyim?

Matbaaburda, oluşabilecek renk farklılığı, kayma gibi baskı sürecinde oluşabilecek her türlü hatada ürün iadesi kabul eder, ürünü yeniden üretir veya sipariş tutarını geri öder. Tasarım hataları ve metinlerde oluşabilecek eksiklikler ve hatalardan firmamız sorumlu değildir.

Tasarım hizmeti veriyor musunuz?

Sipariş vermek istediğiniz ürünün özelliklerini seçtikten sonra eğer mevcut ise Dosya Ekle butonu ile tasarımınızı sisteme yükleyebilirsiniz. Eğer bir tasarımınız yoksa açıklama kısmını kullanarak istediğiniz tasarımı anlatabilirsiniz. Belirtmiş olduğunuz açıklamaya göre profesyonel arkadaşlarımız size bir tasarım yapacaktır. Daha sonra onay maili ile bu tasarım tarafınıza iletilecektir. Matbaa Burda'nın müşterilerine sunduğu bu ayrıcalıklı hizmetler, hiçbir ek ücret alınmadan yapılmaktadır.

Siparişimi nasıl verebilirim?

Matbaaburda olarak, online hizmet veriyor ve tüm sipariş işlemlerini site üzerinden hallediyoruz. İhtiyacınız olan ürünün özelliklerini seçip sepete ekliyor, sepete gidip tasarımlarımızı yüklüyor ve ödemeyi yapıyor ve siparişi tamamlıyorsunuz.